• Sumažinta kaina
  • Nauja

Termoelastinė VP pagalvė (ELTAP)

10,00 EUR
8,70 EUR Sutaupote 13%
Su mokesčiais

    

Kiekis

  • Vidutinis pristatymo terminas: 10-12 darbo savaičių.
  • Radote pigiau?

Kiekvienas, kuris tikisi kokybiško miego, ieško ne tik tinkamo čiužinio, bet ir tinkamos pagalvės. Tai tikrai yra profiliuota termoelastinė VP pagalvė. Profiliuota pagalvė dėl savo savybių suteikia tinkamą galvos ir kaklo atramą, nepriklausomai nuo kūno padėties. Tai leidžia mums išlaikyti teisingą stuburo padėtį. Tai labai geras pasirinkimas žmonėms, miegantiems tiek ant nugaros, tiek iš šono. Pagalvėje taip pat yra subtilus, impregnuotas užvalkalas, kuris slopina pelėsių ir grybų vystymąsi, o prireikus jį galima lengvai nuplauti.

Termoelastinės putos

Pagalvės užtaisas yra termoelastinės putos, suteikiančios tobulos formos profilį. Įdomu tai, kad tokią medžiagą išrado NASA ir ji buvo naudojama slėgiui mažinti paleidžiant kosminius maršrutus. Laikui bėgant, termoelastinių putų potencialas buvo naudojamas daugelyje kitų sričių. Šiandien jis užpildo profiliuotas VP pagalves, kurios veikiamos temperatūros ir slėgio puikiai prisitaiko prie galvos, užtikrindamos ramų miegą.

Vertingos savybės

Termoelastinės pagalvės vertinamos dėl jų savybių. Termoelastinės putos reaguoja į kūno temperatūrą. Kai jis įkaista, jis tampa minkštas ir labai kalus. Jis labai gerai prisitaiko prie kaklo slankstelių ir galvos. Dėl to tai daro didelę įtaką sveikatai, nes suteikia komfortą ir sumažina skausmą. Dėl ergonomiškų savybių VP termoelastinė pagalvė neužstoja kraujo tekėjimo, o tai užtikrina sveiką miegą.

Pastaba:

Atminkite, kad dėl šviesos efektų ir monitoriaus ryškumo / kontrasto nustatymų ir t.t.,  nuotraukos spalva ir tikrasis elementas gali šiek tiek skirtis.

Baldai pristatomi gamyklinėse pakuotėse. Prekių sunešimas į kainą neįskaičiuotas, tačiau už papildomą mokestį galime suteikti ir šią paslaugą.

PILLOWS VP PROFILOWANA ELTAP

Charakteristikos

Aukštis
36cm
Plotis
49cm
Gylis
10,1cm
Spalvų pasirinkimas
Yra
Baldas surinktas
Taip
Kilmė / Garantija
Europa / 24 mėn.