• Sumažinta kaina

ARGAN sofa-lova (Polak Meble)

613,00 EUR
447,49 EUR Sutaupote 27%
Su mokesčiais

  

 

Prekės personalizacija

Nepamirškite išsaugoti personalizacijos, kad galėtumėte įdėti į krepšelį
  • Maks. 250 simbolių
PASIRINKITE AUDINIO GRUPĘ
Kiekis

  • Vidutinis pristatymo terminas: 25-30 d.d.
  • Radote pigiau?
Galima užsakyti  spalvinius variantus kaip nuotraukose. Jeigu ant nuotraukos bus užrašytas spalvinio varianto pavadinimas,Jūs  jį turite įrašyti į laukelį PREKĖS  PERSONALIZACIJA nustatymuose skyrelyje pasirinkite audinio grupę pažymėti  audinys kaip nuotraukoje, tada matysite  produkto kainą su šiuo audiniu  
Taip pat galima pasirinkti ir kitus audinių spalvinius variantus .AUDINIŲ PASIRINKIMAS galerijoje rasite visus galimus audinius ir prie jų bus nurodyta kokiai audinio grupei jis priklauso. Kainą su Jūsų pasirinktu audiniu galite matyti prekės nustatymuose skyrelyje pasirinkite audinio grupę   pažymėję pasirinktą audinio grupę .
Pasirinktą audinį Jūs turite įrašyti į laukelį PREKĖS PERSONALIZACIJA (neužmirškite išsaugoti ir pridėti prie kašutės) nustatymuose skyrelyje pasirinkite audinio grupę pažymėti pasirinktą audinio grupę.

 AUDINIŲ GALERIJA (paspauskite ant paveikslėlio)

Pastaba:

Atminkite, kad dėl šviesos efektų ir monitoriaus ryškumo / kontrasto nustatymų ir t.t.,  nuotraukos spalva ir tikrasis elementas gali šiek tiek skirtis.

Baldai pristatomi gamyklinėse pakuotėse. Prekių sunešimas į kainą neįskaičiuotas, tačiau už papildomą mokestį galime suteikti ir šią paslaugą.

ARGAN SOFABED POLAK MEBLE

Charakteristikos

Aukštis
68-91cm
Plotis
204cm
Gylis
107cm
Spalvų pasirinkimas
Yra
Miegojimo funkcija
Yra
Patalynės dėžė(-s)
Yra
Miegojimo plotas
150x205cm
Baldas surinktas
Dalinai
Kilmė / Garantija
Europa / 24 mėn.
Nauja prekė