• Sumažinta kaina
  • Nauja

SANGRIA CARO sofa-lova (Linneo 2020)

495,00 EUR
371,25 EUR Sutaupote 25%
Su mokesčiais

  

 

Prekės personalizacija

Nepamirškite išsaugoti personalizacijos, kad galėtumėte įdėti į krepšelį
  • Maks. 250 simbolių
Pasirinkite audinio grupę
Kiekis

  • VIDUTINIS PRISTATYMO TERMINAS: 25-35 d.d.
  • Radote pigiau?

„Sangria Caro“ sofa yra originalus svetainės baldas. Jame yra konteineris patalynei ir miegojimo funkcija. Profesionalus miegamos funkcijos mechanizmas palengvina sofos lankstymą. „Sangria Caro“ modelis neturi klasikinių šonų, o porankių vaidmenį atlieka plokščios pagalvėlės. Būdingas šiam modeliui yra caro formos susiuvimas, uždėtas ant galinių pagalvėlių ir sofos apačioje.

Pynimo raštas galimas tik audiniuose: FANCY 90 CARO, FANCY 20 CARO, FANCY 63 CARO, FANCY 37 CARO

SVARBI INFORMACIJA:

Audinių pasirinkimas: renkantis audinius gaminio kaina priklausys nuo to, iš kokios grupės pasirinksite audinį. Dviejų spalvų derinį galima užsakyti tik tokiu atveju, jeigu nuotraukoje matote dviejų spalvų kombinaciją. Dėmesio: jeigu renkatės audinius iš skirtingų audinių grupių, kaina skaičiuojama pagal aukštesnės audinio grupės kainą.

Galima užsakyti  spalvinius variantus kaip nuotraukose. Ant kiekvienos nuotraukos bus užrašytas spalvinio varianto pavadinimas kurį Jūs turite įrašyti į laukelį PREKĖS  PERSONALIZACIJA.Taip pat galima pasirinkti kitus spalvinius variantus AUDINIŲ PASIRINKIMAS galerijoje rasite  audinius. Kainą su Jūsų pasirinktu audiniu automatiškai matysite prekės pasirinkime AUDINYS pažymėję audinio grupę.  

AUDINIŲ GALERIJA (paspauskite ant paveikslėlio)

audiniai.png

Pastaba:

Atminkite, kad dėl šviesos efektų ir monitoriaus ryškumo / kontrasto nustatymų ir t.t., svetainės nuotraukos spalva ir tikrasis elementas gali šiek tiek skirtis. Baldai pristatomi gamyklinėse pakuotėse. Prekių sunešimas į kainą neįskaičiuotas, tačiau už papildomą mokestį galime suteikti ir šią paslaugą.

SANGRIA CARO KANAPA LINNEO 2020

Charakteristikos

Aukštis
86cm
Plotis
208cm
Gylis
96cm
Spalvų pasirinkimas
Yra
Miegojimo funkcija
Yra
Patalynės dėžė(-s)
Yra
Miegojimo plotas
143x200cm
Miegamos funkcijos mechanizmas
automatinis
Baldas surinktas
Dalinai
Kilmė / Garantija
Europa / 24 mėn.