• Sumažinta kaina
  • Nauja

PREVIA sofa-lova (Linneo 2020)

491,00 EUR
368,25 EUR Sutaupote 25%
Su mokesčiais

  

 

Prekės personalizacija

Nepamirškite išsaugoti personalizacijos, kad galėtumėte įdėti į krepšelį
  • Maks. 250 simbolių
Pasirinkite audinio grupę
Pasirinkite juostelių spalvą
  • Bukas
  • Balta
Kiekis

  • VIDUTINIS PRISTATYMO TERMINAS: 25-35 d.d.
  • Radote pigiau?

„Previa“ sofa yra moderni sofa be šonų. Puikiai tinka stilinguose interjeruose.  Atlošas susideda iš didelių pagalvėlių, o porankių vaidmenį atlieka dvi mažesnės. Visuma išlaikyta minimalistine forma, o apmušalai siuvami vertikaliomis linijomis, o tai suteikia labai originalų vaizdinį efektą. Sofa turi konteinerį patalynei ir miegojimo funkciją.

SVARBI INFORMACIJA:

Audinių pasirinkimas: renkantis audinius gaminio kaina priklausys nuo to, iš kokios grupės pasirinksite audinį. Dviejų spalvų derinį galima užsakyti tik tokiu atveju, jeigu nuotraukoje matote dviejų spalvų kombinaciją. Dėmesio: jeigu renkatės audinius iš skirtingų audinių grupių, kaina skaičiuojama pagal aukštesnės audinio grupės kainą.

Galima užsakyti  spalvinius variantus kaip nuotraukose. Ant kiekvienos nuotraukos bus užrašytas spalvinio varianto pavadinimas kurį Jūs turite įrašyti į laukelį PREKĖS  PERSONALIZACIJA.Taip pat galima pasirinkti kitus spalvinius variantus AUDINIŲ PASIRINKIMAS galerijoje rasite  audinius. Kainą su Jūsų pasirinktu audiniu automatiškai matysite prekės pasirinkime AUDINYS pažymėję audinio grupę.  

AUDINIŲ GALERIJA (paspauskite ant paveikslėlio)

audiniai.png

Pastaba:

Atminkite, kad dėl šviesos efektų ir monitoriaus ryškumo / kontrasto nustatymų ir t.t., svetainės nuotraukos spalva ir tikrasis elementas gali šiek tiek skirtis. Baldai pristatomi gamyklinėse pakuotėse. Prekių sunešimas į kainą neįskaičiuotas, tačiau už papildomą mokestį galime suteikti ir šią paslaugą.

PREVIA KANAPA LINNEO 2020

Charakteristikos

Aukštis
86cm
Plotis
210cm
Gylis
96cm
Spalvų pasirinkimas
Yra
Miegojimo funkcija
Yra
Patalynės dėžė(-s)
Yra
Miegojimo plotas
143x200cm
Miegamos funkcijos mechanizmas
automatinis
Baldas surinktas
Dalinai
Kilmė / Garantija
Europa / 24 mėn.
Medienos spalvos
Bukas, balta