INFORMACIJA DĖL BALDŲ REALIZACIJOS KARANTINO LAIKOTARPIU

Dirbame įprastu režimu. Šiuo metu užsakymai priimami, apdorojami ir pristatomi įprastais terminais. Turime galimybę prekes pristatyti bekontakčiu būdu, užsakymą apmokėjus iš anksto. Jei tik yra galimybė ir klientas sutinka, pristatymo metu prekes galima palikti prie durų, kad išvengti tiesioginio kontakto.

________________________________________________________________________________

Prieš pirkdami įdėmiai pažiūrėkite į gaminio aprašymą: prie kiekvieno produkto Jūs rasite nurodytą apytikslį prekės pristatymo laiką. Tačiau kartais prekė gali vėluoti dėl gamintojo ar vežėjo kaltės (padidėjusi apkrova prieššventiniais laikotarpiais, nedarbo savaitės, atostogos, šventinės dienos ir pan.) ar kitų techninių priežasčių.

Prie produkto nurodytas pristatymo terminas apima vidutinį prekės gamybos terminą, prekės pristatymo terminą iki Rikvedos sandėlių Lietuvoje ir pristatymą iki kliento visuose Lietuvos rajonuose pasirinkus  pristatymo būdą – tiekėją „Rikveda“.

Prieš dieną ar dvi iki pristatymo apie tikslią datą informuojame telefonu.

Užklausimus dėl planuojamo prekės pristatymo termino priimame tik el. paštu. 
Dėmesio! Prekių sunešimas į pageidaujamas patalpas į užsakymo kainą neįskaičiuotas, tačiau už papildomą mokestį galime suteikti ir šią paslaugą. 

PRISTATYMO BŪDAI

„Rikveda“ transportas. Pristatymas nemokamas visoje Lietuvoje nuo prekių sumos už 300 Eur. Iki nurodytos sumos prekių pristatymas visoje Lietuvoje - 10 Eur.

A grupė. Pristatymas maždaug kas savaitę (dažniausiai savaitgalį) Kauno, Vilniaus, Kėdainių, Jonavos, Ukmergės, Kaišiadorių, Prienų, Marijampolės, Kalvarijos, Vilkaviškio, Šakių, Jurbarko rajonuose.

B grupė. Pristatymas maždaug kas 1-2 savaites (dažniausiai savaitgaliais) Raseinių, Tauragės, Šilalės, Kelmės, Šiaulių, Radviliškio, Telšių, Plungės, Kretingos, Klaipėdos, Šilutės, Birštono, Alytaus, Lazdijų, Panevėžio, Utenos, Anykščių, Molėtų, Švenčionių rajonuose.

C grupė. Kituose A ir B grupėse nenurodytuose rajonuose (pristatoma maždaug kas 2-3 savaites, dažniausiai savaitgaliais).

Terminas gali šiek tiek prasitęsti nuo nurodyto orientacinio pristatymo termino, priklausomai nuo prekės gavimo į sandėlius datos ir išvežiojimo šiuose rajonuose grafiko išsidėstymo sutapimo.