20 metų darbo Jubiliejaus proga visiems mūsų klientams ar planuojantiems pirkti mūsų parduotuvėse dovanojame 20 eurų vertės nuolaidų kuponus.

TAI PUIKI DOVANA JUMS IR JŪSŲ DRAUGAMS, ARTIMIESIEMS , DARBUOTOJAMS IR KT. NUOLAIDŲ KUPONUS GALITE UŽSAKYTI (IKI 5 VNT.) - išsiųsime nemokamai paštu.

Norėdami gauti kuponų, atsiųskite mums prašymą el. paštu: rikveda.sakiai@gmail.com

Būtinai nurodykite savo vardą, pavardę, tikslų adresą, pašto kodą, bei kiek kuponų pageidaujate.

Dovanų kupono naudojimo taisyklės:

Kupono galiojimo terminas iki 2020 12 31d. Nuolaidos nesumuojamos. 20 eurų sumą (t,y vieną kuponą galima panaudoti tik vienam pirkimui). Sekančiam pirkimui pirkėjui pageidaujant pristatymo metu išduodami nauji kuponai (maksimalus kiekis --5 vnt.) Nuolaidos pliusuojasi perkant visas prekes pateiktas mūsų internetinėse parduotuvėse jau su pirkimo metu pritaikyta nuolaida. Užsakymo minimali vertė tik 200 eurų. Kuponą panaudoti galite perkant pas mus baldų salone , taip pat perkant mūsų internetinėse parduotuvėse www.rikveda.lt arba www.baldai-internetu.lt., taip pat ir užsakymams suderintiems telefonu arba elektroniniu paštu. Dėmesio: Kuponas negalioja tik tokiu atveju , kuomet užsakymas yra suderintas su papildoma nuolaida t.y suderinta kaina žemesnė, negu kaina su jau pritaikyta nuolaida mūsų elektroninėje parduotuvėje. Jeigu prekės apmokėtos (t.y užsakant pasirinktas pilnas apmokėjimas) 20 eurų suma klientui grąžinama grynaisiais pristatymo metu. Pageidautina pasakyti , kad norėsite panaudoti kuponą darbuotojai kuri su Jumis derins pristatymo dieną ir laiką telefonu prieš pristatant prekes, kad vairuotojas galėtų pasiruošti tokią sumą išmokėjimui. Jeigu apmokėtas tik avansas , tuomet kupono suma išskaičiuojama pristatymo metu iš likusios apmokėjimo sumos.

Untitled3.jpg